Suure jõudlusega rehvid kirglikele sõitjatele

Dunlop toodab premium-rehve, mida paljud seostavad autode ja mootorrattaspordiga, kuna ettevõtte ekspertidel on aastatepikkune kogemus võidusõiduradadel. Dunlopi rehve iseloomustab kõrge tehniline jõudlus ja neid toodetakse kooskõlas kõige uuemate tehniliste arengutega. Dunlopi rehvidega varustatud autos võivad nii juht kui ka reisijad nautida turvalist ja mugavat sõitu.

Ajalooga ettevõte

Enam kui 125 aasta jooksul on Dunlopi edasi viinud pidev jõudluse ja uuenduste otsimine. Nii tavalisel maanteel kui ka võistlusrajal on nende toodangu saavutused rasket tööd õigustanud.

Juba 1888. aastal leiutas John Boyd Dunlop esimese õhkrehvi. Dunlop oli esimene ettevõte, kelle rehvid on aidanud sportlastel Le Mansi 24 tunni võidusõidu võita 34 korda ehk rohkem kui ühegi teise tootja rehvid.

Juba 1960ndate alguses avastasid Dunlopi insenerid vesiliu nähtuse, mis andis neile võimaluse parandada vee ärajuhtimist rehvidelt, parandades oluliselt ohutust märjal teel. 1972. aastal võttis Dunlop esimesena kasutusele run flat-tehnoloogia, mis lubab teatud vahemaa sõita tühja rehviga.

Tehnoloogia ja innovatsioon

NOISE SHIELD on tehnoloogia, mis sõltuvalt sõiduki tüübist, kiirusest ja teekatte seisundist vähendab sisemüra taset kuni poole võrra. Selle põhimõte on kanda rehvi sisepinnale kiht täiustatud vahtpolüuretaani, mis vähendab müra sõiduki salongis, aga ei vähenda jõudlust.

MITME LAMELLI SÜSTEEM kohandab rehvi sobivaks erinevate talvise sõidu katsumustega. Iga rehvitüüp on mõeldud konkreetsetesse tingimustesse, mis muudab rehvi sobivaks igat tüüpi talvistes olukordades.

RUN FLAT-tehnoloogia võimaldab sõita kuni 80 km tühja rehviga. Seega pole tarvis hakata rehvi vahetama teeserval ja töökotta jõuab isegi siis, kui rehvis on torkeauk.

HYBRID OVERLAY on 0° kihiga üheosaline nailonvöö. See tehnoloogia vähendab suurel kiirusel sõitmisel ringdeformatsiooni.

SILICA-PLUS on omal ajal mootorspordi jaoks välja töötatud protektori kummisegu, mis tagab teel parema haardumise.

Autotootjad valivad Dunlopi rehvid

Dunlopi rehve tuntakse kui spordirehve, mistõttu ei ole üllatav, et Mercedes-AMG valis just selle ettevõtte oma ametlikuks partneriks autospordi tehnoloogiate tootmisel. Ka teised premium-klassi autode tootjad, nagu Audi, VW, BMW, Renault ja Jaguar, on valinud oma autode tehnilise jõudluse parandamiseks Dunlopi rehvid.

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.