Dynamo rehvid: ohutus, haarduvus, vastupidavus

Dynamo rehvide kolm põhiväärtust on ohutus, suurepärane haarduvus ja vastupidavus. Dynamo rehve toodetakse Hiinas asuvates moodsates tehastes, kuid ettevõte katsetab oma rehve ka Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Aasias. Lai valik Dynamo autode, maasturite ja kommertssõidukite rehve on loodud nii, et need vastaksid paljude suuremate rehvimarkide kvaliteedile ja jõudlusele või isegi ületaksid neid.

Dynamost

Dynamo on üks Sailuni kaubamärkidest ja Dynamo rehvid toodetakse ühes Sailuni tehases. Sailun on suutnud kiiresti ja veenvalt välja teenida oma koha valdkonnas ning võita autojuhtide usalduse ja tunnustuse kogu maailmas, sealhulgas Euroopas.

Toodangu põhjalik testimine on nende kvaliteedi oluline garantii. Selleks on ettevõte investeerinud suuri summasid, rajades rehvide testimise väli- ja sisekeskuse. Rehvide testimise välikeskus vastab nii ELi kui ka USA rehvitestimisstandarditele teede ja teekatete kohta. Rehvitestimise sisekeskuseses asuvad heli-, kulumis-, rõhu- ja kulumislaborid ning muud laborid, kus saab teha kõiki vajalikke rehviteste. See tagab, et Dynamo rehvid vastavad väga kõrgetele kvaliteedinõuetele. 

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.