Ülemaailmne ettevõte Taiwanist

Federal on Taiwani kõige populaarsem rehvitootja, keda üle maailma esindab 200 edasimüüjat kõigil kontinentidel. Tegemist on Taiwani esimese rehvibrändiga pärast Hiina majanduse kontrolli alt vabanemist. Selle toodete kõrge kvaliteet tuleneb pikaajalisest koostööst rehvitööstuse liidritega.

Federalist

Federal Corporationi kaubamärk on ainulaadne ka oma usaldusväärse ja tõhusa juhtimise poolest. Aastate jooksul ei ole ettevõte kogenud ühtegi krahhi ega kriisi. Federal märgib uhkusega, et ettevõte ei ole kunagi ka raha laenanud.

Sõit Federal rehvidega varustatud autos on turvaline ja mugav. Juhil on sõiduki üle täielik kontroll ja auto ei tee häirivaid helisid.

Paljud juhid on Federali rehve proovinud. Kõigi disainilahendustega rehvid põhinevad uusimal tehnoloogial ja kasutavad ainult parima kvaliteediga materjale. Pakume laia valikut Federali rehve, nii et igaühele on midagi sobivat. 

Huvitavaid fakte

Esimestel töökuudel tootis ja turustas Federal rihmu, voolikuid ja muid kummitooteid. Esimesed Federali rehvid toodeti aastal 1954. Kümnendi lõpuks oli ettevõte laiendanud oma tegevust ja tootis rehve kõikvõimalikele turusegmentidele: sõiduautorehvid, veoautorehvid, väikeste tarbesõidukite rehvid, mootorrattarehvid ja põllumajandusmasinate rehvid.

Federal võttis oma praeguse nime kasutusele 1987. aastal, kui Tayfeng asendati Federal Corporationiga. Selle nime all jõudsid Federali rehvid kiiresti nii Euroopa kui ka Austraalia turule, samal ajal jätkati müüki Aasia ja Ameerika turgudel, kus kaubamärk oli juba oma eelmise nime all kanda kinnitanud. 

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.