Saksamaal välja töötatud rehvid

Giti Tire on tegutsenud rehvitööstuses juba kauem kui 60 aastat. Selle aja jooksul on ettevõttest saanud maailma üks suurimaid rehvitootjaid, kellel on 70 000 müügipunkti rohkem kui 130 riigis.

Projekteeritud Saksamaal, TÜV-sertifikaat  

Euroopa turule mõeldud Giti rehvid töötatakse välja Saksamaal ja neid katsetatakse Euroopa eri riikide teedel, pidades silmas kvaliteeti ja ohutust. Kõik praegu müügil olevad Giti rehvid on sertifitseeritud Saksamaa sõltumatu kvaliteedikontrolli organisatsiooni TÜV SÜD poolt.

Giti Tire’il on maailmatasemel testimisvahendid ja eksperdid kogu maailmast. Rehve testitakse ka väljaspool siseruume ja mitte ainult teedel, vaid ka tegelikes maastikuoludes. Teatud Giti rehvimudeleid testitakse lisaks erinevate sõltumatute organisatsioonide poolt, näiteks Šveitsi TKS ja Austria ÖAMTC.

Originaalvarustuse rehvid

Paljud autotootjad on oma sõidukite originaalvarustuseks valinud Giti rehvid. OE- ehk originaalvarustuse rehvid valitakse konkreetsele automudelile lähtuvalt sobivusest ja paigaldatakse mudelile juba tehases. Giti rehvidega on varustatud enam kui 330 sõiduautode, busside ja erisõidukite mudelit.

50 000 000 rehvi aastas

1951. aastal asutatud Giti Tire’i peakontor asub Singapuris. Giti kaheksa tehast asuvad Hiinas, Indoneesias ja USAs. Nendes töötab umbes 35 000 inimest. Kõik tehased toodavad aastas kokku üle 50 miljoni rehvi.

Giti Tire’i kõigist töötajatest umbes 700 on teadlased, kes arendavad pidevalt välja uusi tehnoloogiaid. Ettevõttel on 5 uurimiskeskust Saksamaal, Suurbritannias, USA-s, Hiinas ja Indoneesias.

Sport ja sotsiaalne vastutus

Giti Tire’i rehve testitakse ja kontrollitakse paljudel autospordiradadel. Ja sealt jõuavadki need teedele. Seetõttu toetab Giti Tire mitmeid tähelepanuväärseid võistlusi eri riikides. Näiteks Nürnbergi 24 h kestvussõitu, ADACi Zürichi 24 h võistlust, Fun Cupi Suurbritannias ja Aasia vormel 3 võistlusi.

Giti Tire kasutab rehvide tootmisel võimalusel alati keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid ja toetab rahaliselt mitmesuguseid projekte, mis on seotud joogivee kättesaadavuse ja metsade säilitamisega. Samuti osaleb ettevõte mitmetes sotsiaalprojektides, näiteks maksab katarakti (hallkae) ravi patsientide eest, kes ei saaks seda endale muidu lubada. 

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.