Tippkvaliteet ja mugavus sõltumata ilmastikuoludest

Tänu kõrgeima kvaliteediga materjalidele ja pedantsele järelkontrollile igas tootmisetapis on Goodyear pälvinud autojuhtide usalduse kogu maailmas. Seda rehvimarki on arendatud nüüdistehnoloogia baasil ning ettevõtte tootevalikut laiendatakse ja täiustatakse pidevalt, nii et kindlasti leiad oma auto ja sõidustiiliga ideaalselt sobivad rehvid.

Ettevõttest

Goodyear on üks maailma suurimaid rehvitootjaid. Ettevõttes töötab ligikaudu 74 000 inimest ja tootmine käib üle maailma 23 riigis ja 57 tehases. Ettevõtte kahes innovatsioonikeskuses Akronis (Ohio osariik) ja Colmar-Bergis (Luksemburg) arendatakse tipptasemel tooteid ja teenuseid, mis püüavad kehtestada tehnoloogia ja jõudluse standardeid kogu valdkonnale. Goodyeari rehvid on enam kui saja aasta pikkuse innovatsiooni ja tipptasemel tehnoloogia tulemus.

Goodyeari alla kuuluvad ka kaubamärgid Debica, Dunlop, Fulda ja Sava. Lisaks autorehvidele toob ettevõte turule ka tööstusvoolikuid, konveierilinte ning tööstuses kasutatavaid keemilisi materjale ja komponente. 

Rehvid juhtivate autotootjate tehasevarustuses

Goodyeari rehve on tunnustavalt hinnatud mitmetes sõltumatutes testides ning ettevõte pakub turu kõige laiemat valikut ELi rehvimärgise A-kategooria rehve. Goodyeari rehve saab paigaldada enamikule tuntumatele autodele ja mõnikord kuuluvad need juba auto originaalvarustusse.

Huvitavaid fakte

Ettevõte on nime saanud Charles Goodyeari, Ameerika leiutaja järgi, kes on kaasaegse kummitööstuse alusepanija.

Goodyeari uurimisosakonnale kuulub kümneid oluliste leiutiste patente, mis ulatuvad kaugemale kui vaid autode tootmisega seotud valdkondades. Siin on töötatud välja materjale, mida kasutatakse nüüd meditsiinitööstuses tehisliigeste ja -südameklappide tootmiseks.

Goodyeari majanduslik edu 20. sajandi alguses on muu hulgas seotud Henry Fordiga sõlmitud lepinguga. Goodyear tarnis rehve esimesele masstoodetud autole Ford T.

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.