Green Max – parim Linglongilt

Green Max on kaubamärk, mis kuulub Linglongile. Linglong Tyre on rehviturul tegutsenud alates aastast 1975, tootes rehve sõiduautodele, väikestele tarbesõidukitele, veoautodele, bussidele, tööstusmasinatele, maastikusõidukitele ja põllumajandusmasinatele.

Üks peamisi väärtusi, mille üle kaubamärk on uhke, on range kvaliteedikontroll. Samuti keskendutakse uuringutele ja uute tehnoloogiate arendamisele. Linglongil on Hiinas kaks uurimise ja uute tehnoloogiate arenduskeskust, mis keskenduvad heli summutamisele, usaldusväärsusele ning sõidu ja juhitavuse kvaliteedile. Kvaliteedistandardid läbivad kõiki Linglongi rehvide projekteerimis- ja tootmisprotsesse, mille hulgas on ka valmisrehvide range kvaliteedikontroll. 

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.