Kvaliteetsed rehvid Indoneesiast

GT Radial on üks rehvitootja GT Tire kaubamärke. GT Radiali toodete valmistamisel kasutatakse uusimat tehnoloogiat ja nende väljatöötamisel osalevad lisaks meie enda ekspertidele ka Saksamaa spetsialistid. Ettevõte toodab aastas 6,5 miljonit veoautorehvi, mis teeb neist maailma suuruselt neljanda veoautorehvide tootja.

Kvaliteedikontroll  

GT Radiali eesmärk on toota kvaliteetseid ja konkurentsivõimelisi rehve, mis vastavad autojuhtide kõige kõrgematele nõudmistele. Selle eesmärgi saavutamiseks rajas ettevõte enda Euroopa tehnilise keskuse Ühendkuningriiki kuulsa MIRA Ltd. polügooni lähedale. Rehvide arendamisse ja testimisse on kaasatud eri riikide insenerid, kellel on laialdased töökogemused rehvide ja autotehnika tootmise valdkonnas.

Enne müügile jõudmist läbivad rehvid MIRA Ltd. polügoonil mitmeid teste ja tõsise kvaliteedikontrolli. Lisaks sellele testitakse kõigi uute rehvide kiiruskindlust, sõidumugavust, märghaardumist, mürataset ja palju muid kriteeriume. 

Rehvid erinevatele sõidukitele

GT Radiali kaubamärgi all toodetakse praegu rehve sõiduautodele, bussidele, kaubikutele ja veoautodele. Kummi tooraine on kvaliteetne Indoneesia kautšuk, tänu millele on tooted väga kulumiskindlad.

Kaubamärgi GT Radial juured ulatuvad Indoneesiasse. Mõni aeg pärast Teist maailmasõda, kui Indoneesia sai iseseisvaks, hakkasid GT Radiali omanikud uues majanduslikus olukorras üles ehitama uut kaubamärki, millest hiljem sai Kagu-Aasia rehvide turuliider. Selle eksootiline päritolu ei ole takistanud brändil saavutada ülemaailmset populaarsust.

Huvitavaid fakte

Üheksakümnendatel aastatel alustasid GT Radiali omanikud uue mahuka investeerimiskava elluviimist. 1991. aastal omandasid nad ettevõtte Petrochem Industries, mis tootis muu hulgas nailonniiti ja muid sünteetilisi materjale. Kui ettevõtte läks GT Radiali omandusse, hakkasid selle tehased tootma sünteetilist kummi, etüleenglükooli ja polüesterkiudu.

Neli aastat hiljem omandas GT Radial ettevõtte Langgeng Bajapratama, mis tootis terastraati ja -kaableid. Järgmine mahukas tehing oli Indoneesia suuruselt teise alumiiniumvelgede tootja Meshindo Alloy Wheel Corporationi ülevõtmine. Nende ettevõtlusalaste sammude tulemuseks oli 2006. aastal saadud auhind „Indoneesia kõige paremini juhitud ettevõtte“.

GT Radial on teinud koostööd Yokohama Rubber Companyga alates 1980ndatest. See oli esimene GT Radiali partner kaubamärgi ajaloos, kuid kindlasti mitte viimane. 1997. aastal sõlmisid indoneeslased Pirelliga lepingu, milles lepiti kokku, et Itaalia ettevõte toodab Ameerika turule sõiduautode rehve ja muid kaupu. Aga alates 2004. aastast on ettevõte teinud tihedat koostööd ka Micheliniga, kes on üks GT Radiali aktsionäridest.


Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.