Laitmatu kvaliteet ja taskukohane hind

Hankook on kombinatsioon heast jõudlusest erinevatel teekatetel ning optimaalsest hinnast. Hankook toodab igal aastal 120 miljonit kvaliteetset rehvi, mida eksporditakse 160 riiki üle kogu maailma.

Hankookist

Üle 70-aastane kogemus ja pidev tootearendus on taganud Hankooki kaubamärgile tuntuse kogu maailmas. Tänu ainulaadsele toormele ja erilistele protektoritele ei ole ilmaolud Teile takistuseks ning jõuate sihtkohta alati õigel ajal.

Tänapäevase tootmistehnoloogia ja kvaliteetsed materjalid tähendavad, et Hankooki rehvid sobivad sõitmiseks erineva ilmaga. Neid kvaliteetseid Korea brändi rehve pakuvad auto originaalvarustuses mitmed suured ettevõtted, nagu Audi, Ford, Renault ja Volkswagen. 

Globaalne ettevõte

Hankook tähendab korea keeles „Lõuna-Korea“. Ettevõttele kuulub viis uurimiskeskust ja kaheksa tehast neljal mandril: kaks Lõuna-Koreas, kolm Hiinas ning üks Ungaris, Indoneesias ja Ameerika Ühendriikides. Esimene turg, kuhu Hankooki tooteid eksporditi, oli Pakistan, ning esimene välismaine haru oli 1976. aastal avatud Kuveidi filiaal.

Hankook on üks maailma mõjukamaid rehvitootjaid. Ettevõttes töötab üle 20 tuhande töötaja. Hankook pakub laia valikut rehve sõiduautodele, maasturitele, tarbesõidukitele, bussidele ja veoautodele. 

Kaubamärgid

Hankooki rehvimudelid jagunevad mitmesse põhitootesarja:

iON (elektriautode rehvid), Ventus (premium-toodang), Dynapro (maasturite rehvid), Kinergy (rõhk mugavusel), Vantra (kergete tarbesõidukite rehvid), Winter i*cept ja Winter i*Pike (talverehvid) ning Smart (veoautode ja busside rehvid).

Lisaks toodab ettevõte ka Laufeni ja Kingstari rehve. 

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.