Kogemus, kvaliteet, vastutus

Lõuna-Korea rehvitootja, kellel on üle 60 aasta pikkune ajalugu. Ettevõtte väärtused on uuenduslik lähenemine tootearendusele, pidev tehnoloogiline areng ja vastutustundlik suhtumine keskkonda. Kumho on võtnud eesmärgiks pakkuda optimaalset teenust ja suurepärast sõidukogemust klientidele kogu maailmas.

Kumhost

Kumho toodab rehve kaubamärkide Kumho, Marshal ja Zetum all. Ettevõttel on kolm rehvitehast Lõuna-Koreas ja tehased Hiinas, Vietnamis ja USAs. Ka arenduskeskused tegutsevad mitmes riigis üle kogu maailma ning Euroopa turule mõeldud rehve arendatakse Ühendkuningriigis. Alates 2018. aastast kuulub Kumho Hiina konglomeraadile Doublestar.

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.