Sinuga igal kilomeetril!

Lassa on ettevõtete grupi BRISA (Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading Inc.) kaubamärk. BRISA on loodud Jaapani korporatsiooni Bridgestone ja Türgi Sabianci Groupi ühendamisel.

Kogemus ja kvaliteet

Valdusfirma Sabanci Group tegutseb juba alates 1925. aastast ning ühendab endas suurt hulka mitmesuguseid tootmis- ja finantsettevõtteid. Bridgestone’i ja Lassa kaubamärkide all valmistab Brisa umbes 1800 rehvimudelit sõidu- ja maastikuautodele, veokitele ja eritehnikale.

Lassa rehve töötatakse välja koostöös Bridgestone’i spetsialistidega. Seejuures kasutatakse uusimaid tehnoloogiaid, mis võimaldab saavutada kõrge kvaliteedi ja väga hea toimivuse. Lassa on saanud palju auhindu ja rahvusvahelisi sertifikaate, seda ka Euroopa Liidus ja USAs. Terve hulk mudeleid on saanud Saksa sõltumatu toodete katsetamise organisatsiooni TÜV sertifikaadi. 

Lassa väärtused

  • Missioon: pakkuda inimestele parimat kvaliteeti, säilitades samas ettevõtte kestliku arengu.
  • Visioon: luua edasi liikudes parim võimalik teekond.
  • Ettevõtte väärtused: ohutus, innovatsioon, kliendikesksus, meeskonnatöö, laitmatu äri ja kestlikkus.

Lassa rehve toodetakse Türgi Euroopa osas asuvas tohutus tööstuskompleksis. See on 361 000 ruutmeetril laiuv 7. suurim rehvitootmisüksus Euroopas, kus toodetakse üks rehv iga 2,5 sekundi järel. Neid rehve müüakse 65 riigis.

Ühiskondlik tegevus ja autosport

Ettevõte Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading toetab aktiivselt mitmeid sporditegevusi. Näiteks toetab ettevõte LASSA driftisõidu meeskonda ja paljusid individuaalalade esindajaid, samuti osaleb ettevõte sotsiaalses tegevuses.

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.