Maxxis – need ei ole ainult rehvid, vaid elustiil!

Mis ka ei oleks su kirg – autod, mootorrattad, jalgrattad, offroad – MAXXISe rehvide valikust leiad alati, mida vajad. Maxxis on midagi enamat kui rehvid. See on eluviis, mis ühendab teatud väärtustega inimesi.

Maxxisest

Maxxis on üks neist kaubamärkidest, mis on pälvinud tunnustust kogu maailmas. Ettevõttes tegutseb üle 31 000 töötaja, kes tarnivad kvaliteetseid rehve klientidele 180 riigis.

Maxxis on alates selle asutamisest 1967. aastal järk-järgult arenenud üheks maailma juhtivaks rehviettevõtteks. Maxxise kiire edu võti on olnud toodangu suurepärane kvaliteet ja laitmatu klienditeenindus.

Ettevõtte eesmärk on pakkuda klientidele kõige parema kvaliteediga tooteid. Rehve ei testita mitte ainult ettevõtte enda tehastes, vaid ka maailma juhtivates testimiskeskustes. Iga Maxxise rehv on valmistatud kõige moodsamate seadmetega. Kvaliteedi tagavad ka ettevõtte töötajad, kes näitavad oma pühendumust ettevõtte standarditele kõikvõimalikel tasanditel, alates juhtkonnast kuni töölisteni. Maxxise vastavust kõige rangematele nõuetele kinnitavad ka silmapaistvad sportlased, maailmameistrivõistluste võitjad, kes sõidavad Maxxise rehvidega.

Võidusõitudest kuni igapäevase ohutu sõiduni! Maxxis on kaubamärk, mida auto- ja mootorrattajuhid usaldavad! 

Maxxise rehvid originaalvarustuses

  • Maxxise rehvid kuuluvad Aasia riikides Fordi, GMi, Toyota, Nissani, Volkswageni, Mitsubishi ja Hyundai tehase originaalvarustusse.
  • Maxxis tarnib rehve Yamaha, Honda, Suzuki ja Kawasaki mootorrataste tehase originaalvarustuse tarbeks.
  • Maxxis tarnib rehve Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Polarise ja KTMi ATV-tehase originaalvarustuse tarbeks.
  • Maxxis tarnib rehve Cannondale'i, Gianti, Merida, Yeti, Iron Horse'i, Kona ja Orange'i jalgrataste originaalvarustuse tarbeks.
  • Maxxis tarnib rehve Yamaha, Suzuki, Aprilia, Malaguti, Piaggio, MBK, Gilera ja Kymco rollerite originaalvarustuse tarbeks. 

Huvitavaid fakte

Ettevõte asutati 1967. aastal Taiwanis ja sellel on 31 000 töötajat kogu maailmas. Maxxise tooted on leidnud turu Taiwanis, Hiinas, Tais, Vietnamis, Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Ühendkuningriigis, Saksamaal, Hollandis, Jaapanis, Dubais ja muudel turgudel, kokku 180 riigis.

Maxxis on oma tulusid viimase 10 aasta jooksul rohkem kui neljakordistanud. Ettevõte pakub täielikku valikut rehve autodele, bussidele, veoautodele, kergveokitele, jalgratastele, mootorratastele, ATV-dele, kartidele, haagistele, tööstussõidukitele, muru- ja aiatehnikale. 

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.