Michelin: üks maailma suurimaid premium-rehvide tootjaid

Michelin kasutab rehvide arendamiseks ja tootmiseks kõige progressiivsemaid tehnoloogilisi lahendusi. Iga uus Michelini rehvimudel pakub kõrgeimat jõudlustaset ja alati mõnd uut tehnoloogilist täiustust, mida ei ole varem proovitud.

Ettevõttest

Michelin pole mitte ainult üks innovatiivsemaid, vaid ka üks vanimaid rehvitootjaid. Ettevõtte asutasid 1889. aastal vennad André ja Édouard Michelin. Michelini grupi kaubamärkide hulka kuuluvad ka Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Siamtyre, Tigar, Euromaster ja Recamic.

Rehvid. Ja mitte ainult

Michelin on tuntud oma reisijuhtide ja Michelini tärnide poolest, mis on erilise kvaliteedi märgis väga hea kvaliteediga söögikohtadele. Nende tegevustega tegi algust André Michelin.

Kummimees Bibendum

Kaubamärgi maskott on Bibendum, kuulus Michelini mehike. 2000. aastal pälvis Bibendum parima logo auhinna. Tegelast võis esmakordselt kohata 1898. aastal kunstnik Marius Rossilloni loodud plakatil.

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.