Rehv karmidesse talvistesse oludesse

Norrsken on Skandinaavia tüüpi protekteeritud talverehv, mis on mõeldud kasutamiseks põhjamaises kliimas. Need on usaldusväärsed ja keskkonnasõbralikud rehvid, mida on täiustatud ohutuks kasutamiseks Baltimaade ja Skandinaavia muutuvates ilmaoludes. Rehvidel on suurepärane haardumine lumel ning jäistel ja märgadel teedel.

Kaubamärgist

Norrskeni loomisel on leitud inspiratsiooni polaaralade külmadest öödest ja virmaliste maagiast. Seetõttu on neil olemas kõik, mida suurepärastelt protekteeritud rehvidelt oodata võiks. Laiemal auditooriumil oli esimene võimalus Norrskeniga tutvuda Saksamaal, näitusel Tire Cologne 2018, kus esitleti rehvimudelit Ice Razor. Norrskeni rehvibrändi on välja töötanud SIA Latakko, üks Baltimaade juhtivaid autovaldkonna ettevõtteid, kellel on 28-aastane kogemus.

Ice Razor

Tänu protektori agressiivsele V-kujulisele profiilile on Ice Razori rehvid jäisel ja lumisel pinnal sõites ohutud. Kesksoon ja stabiilsed servaplokid koos siksakiliste külgsoontega tagavad haardumise ja suurepärase veojõu nii jääl kui ka lumel. Rehvid on mõeldud igat tüüpi sõiduautodele, maasturitele ja tarbesõidukitele.

Ice Razori rehvide tootmiseks kasutatakse ainult premium-klassi karkasse. Protekteerimise protsess hõlmab rehvi sise- ja välisosa kontrollimist rehvisõbralike meetoditega. Ükski rehv ei tohi olla üle viie aasta vana ega isegi veidi kahjustunud. Seejärel kontrollitakse kõiki rehve laseriga, et tuvastada kõik augud, kõverused ja ebatasasused. Alles pärast sellist ranget ja täpset valikut saab alustada protekteerimist. 

Eelised

Norrsken kasutab oma rehvide jaoks ainult parima kvaliteediga karkasse. Laiad servaplokid ja kesksoon tagavad suurepärase reaktsiooni rooliliigutustele. Protektori suunatud muster tagab hea haardumise märjal teel. Vastupidav külgserv tagab täiendava haardumise lumel ja jäistel teedel.

Rehvid on toodetud kooskõlas kõigi EMÜ standarditega, mille kohaselt tuleb protekteeritud rehve testida samade kriteeriumide alusel kui uusi rehve. Ice Razor on sertifitseeritud Saksa testimis- ja tootesertifitseerimisfirma TÜV NORD poolt.

Kuni 80% kasutatud rehvidest saab taaskasutada. Seega, valides Ice Razori hoolitsete ka keskkonna eest. 

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.