Sajandipikkuse kogemusega premium-rehvide tootja

Ettevõtte Pirelli asutas Itaalias aastal 1872 noor ja andekas insener Giovanni Battista Pirelli ja algul oli see väike kummitoodete tehas. Pidevalt arenedes ja uusi sihte seades alustas ettevõte aastal 1894 jalgrattarehvide ja aastal 1901 ka autorehvide tootmist, millest hiljem sai ettevõtte põhitoode.

Pirellist

Ettevõte Pirelli on praegu esindatud üle 13 riigis üle maailma ning sellele kuulub 22 tootmiskohta ja 5 uurimiskeskust. Neljale kontinendile jaotatud tootmisvõimsusega on võimalik toota üle 60 miljoni mootorratta- ja sõiduautorehvi ning 6 miljoni rehvi veoautodele ja põllutehnikale. Maailma rehvitootjate nimekirjas on Pirelli kõrgel 5. kohal!

Pirelli üks peamiseid konkurentsieeliseid on töötajate kõrge professionaalsus. Praegu töötab ettevõttes ligikaudu 34 000 kvalifitseeritud spetsialisti, kes täiustavad pidevalt tehnoloogiaid ja uurivad turu vajadusi. Igal aastal investeerib ettevõte ligikaudu 3% oma kasumist teadus- ja arendustegevusse, mis aitab toota innovatiivseid tooteid.

Pirelli on juba üle 140 aasta olnud üks juhtivaid rehvitootjaid, kellel on oluline roll kogu rehvitööstuse peamiste suundumuste määramisel. Pirelli vaatab julgelt tulevikku ja seab endale kõrgeid eesmärke: aastatel 2012–2015 kavatseb ettevõte oma arengusse investeerida 1,8 miljardit eurot, millest 53% läheb tootmisvõimsuse suurendamisele ja 26% toodangu kvaliteedi ja tootmisprotsesside parandamisele.

Tänapäeval on Pirelli kaubamärk üks tuntumaid maailmas. Paljudele seondub see ohutute ja kvaliteetsete rehvidega, osalusega kuulsatel Formula 1 võistlustel, legendaarse Pirelli kalendri ja moodsa rõivastuse tootmisega. 

Lai rehvivalik

Pirelli rehvivalik on üks valdkonna kõige laiemaid, hõlmates rehve sõidu-, veo-, spordi- ja maastikuautodele, bussidele, mootorratastele ja eritehnikale. Tänapäeval on Pirelli maailma liider ultra high performance’i segmendi rehvide tootmisel. Ettevõtte kõrgtehnoloogilisi rehve kasutatakse selliste luksusautode nagu Ferrari, Lamborghini, Porsche, Aston Martin, Maserati, McLaren ja paljude teiste originaalvarustuses.

Tänu koostööle juhtivate autotootjatega ja osalusele spordivõistlustel, nagu Formula 1, World Superbike Championship ja World Rally Championship, ühendavad Pirelli tooted endas kõige uuemaid tehnoloogiaid.

Ohutus, manööverdamisvõime, ökonoomsus, kasutusaeg ja suur läbisõit on peamised omadused, mille poolest eristub Pirelli toodang paljude autoomanike arvates teiste tootjate pakutavast.

Pirelli tooted on alati moodsad ja vastavad kõigile tänapäevastele töökvaliteedi ja ohutuse nõuetele. Ettevõttele on antud sellised sertifikaadid nagu ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO/IEC 17025 ja selle toodang vastab Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusele 1907/2006 (REACH).

Just Pirelli rehvidega varustatakse Bentley, Ferrari, Aston Martini, Jaguari, Audi, BMW ja paljude teiste tootjate autosid tehases.

F1

Pirelli on osalenud autovõistlustel juba üle 100 aasta. Esimene võit pärineb 1907. aasta grandioosselt Pekingi-Pariisi rallilt. Viimase saja aasta jooksul on ettevõtte parima kvaliteediga spordirehve kasutatud maailma kõige tuntumatel auto- ja mootorrattavõistlustel, nagu Formula 1, WRC (World Rally Championship), Ferrari Challenge, GP2, GP3, MX1, Moto GP, Dakari ralli jt.

2011. aastal sõlmis Pirelli kolmeaastase koostöölepingu F1-ga ja on nüüd nende legendaarsete võistluste eksklusiivne rehvitarnija. 20 aasta järel naasid kuulsad P Zero rehvid Formula 1 kurvidesse, aidates võistlejatel saavutada uusi rekordeid ja muutes ühe maailma parematest šõudest veel värvikamaks.

Pirelli Formula 1 meeskond asub Milanos, Pirelli Tyre’i uurimis- ja arenduskeskuses. 

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.