Kui valid Hiina rehvid, vali Sailun!

Sailun on võrdlemisi uus, 2002. aastal asutatud ettevõte, kes on kiiresti ja veenvalt valdkonnas oma koha välja teeninud, võites autojuhtide usalduse ja tunnustuse. Sailuni kõrged kvaliteedisihid on lubanud sellel kindlustada endale koha maailma 20 juhtiva rehvitootja seas, kelle hulgas on pikaajalise kogemusega kaubamärgid.

Valmistatud Hiinas, testitud Saksamaal

Sailuni rehve valmistatakse kvaliteetsete, Soomes välja töötatud ja Euroopa standarditele vastavate seadmete abil. Sailun teeb igale rehvile kvaliteedikontrolli. Tootja uurimis- ja arenduskeskuses töötab üle 300 tippspetsialisti. Ühtlasi on Sailunil ka ~ 140 patenti, mis on otseselt seotud rehvitootmisega.

Sailuni veebisait

2018. aastal sertifitseeris Saksamaa sõltumatute ekspertide organisatsioon TÜV SÜD talverehvid Ice Blazer Alpine. Nii sai Sailunist esimene Hiina rehvitootja, kes on pälvinud nimetatud kvaliteeditunnistuse. Nüüdseks on sertifitseeritud ka mitmed teised Sailuni rehvid. Technischer Überwachungsverein on sõltumatu Saksa tootetestimise organisatsioon, mille sertifikaat kinnitab, et toode vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Rehvide testimine

Rehvide põhjalik testimine on Sailuni toodete kvaliteedi oluline garantii. Selleks on ettevõte investeerinud suuri summasid ning rajanud 1,4 miljardit eurot maksnud keskuse rehvide testimiseks nii välis- kui ka sisetingimustes.

Rehvide testimise välikeskus

Dongyingis asub 1,67 miljoni ruutmeetri suurune rehvide testimise välikeskus. Kui see täielikult valmib, on seal 13 er tüüpi teid, millel on 40 liiki teekatteid. See vastab nii ELi kui ka USA rehvitestimisstandarditele teede ja teekatete kohta.

Rehvide testimise sisekeskus

Selles testimiskeskuses on heli-, kulumis-, rõhu- ja kulumislaborid ning muud laborid, kus saab teha kõiki vajalikke rehviteste. Loomulikult on selleski testimiskeskuses ka tipptasemel seadmed, mis vastavad Euroopa Liidu kõrgetele kvaliteedinõuetele.

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.