Normaalne rehv!

Triangle on üks juhtivaid rehvitootjaid Hiinas. Ettevõte on oma missiooniks kuulutanud inimkonna progressi, mis saavutatakse tänu teaduslikule uurimistööle, innovatsioonile ja tootmisprotsessi täiustamisele, muutes selle keskkonnasäästlikumaks. Valdkonna liidri ja kõrgtehnoloogilise ettevõttena püstitab Triangle valdkondlikke standardeid, mida järgivad riigi ülejäänud rehvitootjad.

Globaalne ettevõte

Firma visioon on oma tegevuse globaliseerimine kogu maailma turgudele sisenemise ja valdkonna liidriks saamise kaudu. Ühtlasi näeb see ette, et kasutatakse kogu maailma ressursse – saadaolevaid finantsvahendeid, andekaid spetsialiste, partnerite pakutavaid võimalusi ja mitmesuguseid müügikanaleid. Alates 2006. aastast kaubeldakse Triangle’i aktsiatega Shanghai fondibörsil, mis annab tunnistust firma stabiilsusest ja tõstab selle usaldusväärsust investorite silmis. Aastakäive on 1,7 miljardit eurot.

Juba 2009. aastal avaldas Triangle koos oma partneritega deklaratsiooni „Green Earth“. Selle peamine sõnum on endale võetud kohustus vähendada maksimaalselt CO2-heitekogust. Selle saavutamiseks kasutatakse tõhusamaid tehnoloogiaid ja alternatiivseid energiaallikaid. Üks viiest Triangle’i tehasest töötab osaliselt päikeseenergia varal. Selle 350 000 m² suurusel pinnal on võimalik toota 8 miljonit rehvi aastas, seetõttu avaldab võimalikult laiaulatuslik puhaste ja taastuvate ressursside kasutamine keskkonnale olulist positiivset mõju. 

Innovatsioon

Triangle’i rehvide uurimislabor tegeleb nii rehvide disaini ja materjalide uurimise kui ka valmis mudelite katsetamisega. Uuringute eesmärk on jõuda selleni, et kõik uuendused oleks lähitulevikus võimalik saavutada oma jõududega. Seetõttu kaasatakse nii andekaid teadlasi kui ka tippjuhte teistest rehvifirmadest. Kvaliteedist annab tunnistust fakt, et Triangle’i toodangu on sertifitseerinud maailma juhtivad sertifitseerimisbürood, näiteks DOT, ECE ja CCC.

Kasutatavad materjalid, nende töötlemise protsess ja peamised tootmisseadmed vastavad maailmatasemele. Suur osa rehvidest valmistatakse „külma“ kummi segamise tehnoloogiat kasutades, mis võimaldab säästa energiat ja automaatseadmeid – tootmise tõhusus on sellisel viisil 20% suurem ja energiakulu 10% väiksem, rehvide kvaliteet aga parem. 

Katsed

Triangle’i talverehve katsetatakse testimiskeskuses Arctic Falls ja selle polügoonil. See 30-aastase kogemusega ettevõte asub Rootsis polaarjoone taga. Seal valitsevad kliimatingimused sobivad ideaalselt uute rehvimudelite kontrollimiseks äärmuslikes olukordades – äärmusliku külmaga, jääl ja sügavas lumes. Samuti on Arctic Fallsis võimalik kontrollida rehvide toimivust märjal ja kuival asfaldil.

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.