Uus Sailun Atrezzo ZSR2 kvaliteet esmaklassiline jõudlus

TÜV SÜD

TUV Sud-i poolt testitud ja UHP sertifitseeritud jõudlus. Rehvil Sailun ATREZZO ZSR2 on muljetavaldavad veeretakistuse, märgades oludes juhitavuse ja pidurdamise näitajad. TUV testide käigus ei ületanud rehvide EcoPoint3 uusim põlvkond ootusi mitte ainult ökonoomsuse (veeretakistuse), vaid ka märgades oludes juhitavuse ja pidurdamisnäitajate osas.

Ecopoint3 tehnoloogia

Uus ja jätkusuutlik materjalitehnoloogia, mis on loodud revolutsioonilise protsessi, vedelfaasilise kokkusegamise abil. Selle eesmärk on parandada kõiki kolme peamist rehvi jõudlusparameetrit (ohutus, kulumiskindlus ja energiatõhusus) võrreldes traditsiooniliste rehvidega. Seejuures ei kannata rehvi kvaliteet muudes parameetrites. Uue põlvkonna ARTEZZO ZSR2 on disainitud, et tagada auto täpne juhtimine nii märgades kui ka kuivades oludes. Tänu asümmeetrilisele turvisekujundusele ja täiustatud turvakummi materjalile võtab ATREZZO ZSR2 talle esitatud väljakutse vastu ja pakub erakordset jõudlust nii tänaval kui ka maanteel.

• Teedrajav EcoPoint3® tehnoloogia – suurepärane märghaardumine, veeremiskindlus ja kulumiskindlus ilma kompromissideta

• Uuenduslik turvisemustri disain ja rehvi konstruktsioon ülisuure jõudluse tagamiseks

• Kõverad kanalid ja laiad vee ärajuhtimise sooned tagavad optimaalse vastupidavuse vesiliule – märghaardumise klass A

• Maksimaalne kontaktpind välisküljel tagab suurepärase haardumise kuiva pinnaga ja täpse sportliku juhitavuse.

• Pinget vabastavad sooned ja 3D-kanalid turvise siseküljel tagavad parema sõidumugavuse ja erakordselt madala mürataseme.