Mina olen tulevik!

Yokohama on juba üle sajandi kujundanud inimkonna tulevikku, tootes oma ajast ees olevaid rehve. Jaapani firma Yokohama on liider uute tehnoloogiate ja innovaatiliste ideede rehviturule viimise alal. Tegu on maailma ühe suurima rehvitootjaga, kes valmistab ja müüb premium-klassi rehve juba üle 100 aasta.

Yokohamast

Yokohama on üks maailma suurimaid rehvitootjaid. Alates oma tegevuse alustamisest 1917. aastal on firma lähtunud rehvide tootmisel kõige kõrgematest kvaliteedinõuetest, kasutades kõige moodsamaid tehnoloogiaid.

Yokohama 1992. aastal välja töötatud firmafilosoofia kohaselt on ettevõtte peamine eesmärk tõhustada kogu planeedi inimeste igapäevaelu, kasutades progressiivseid tehnoloogiaid ja luues tarvilikke tooteid. Nii parandatakse ka inimeste elukvaliteeti ja suurendatakse heaolu. Yokohama moto on „Olemuselt suurepärane“ (Excellence by Nature).

Yokohama rehvid töötatakse välja teadusuuringute keskuses RADIC. Uusi ja tõhusaid materjale otsides kasutavad ettevõtte insenerid superarvuteid ning selliseid vahendeid nagu elektronmikroskoobid, elektronspektroskoobid ja magnetresonants-spektromeetrid. Nii võivad kõik kasutajad olla kindlad Yokohama rehvide veatus kvaliteedis.

Yokohama on tõeliselt globaalne ettevõte, mis tegutseb enam kui 120 riigis. Yokohama aasta netotulu on üle 5 miljardi euro, firmas töötab 24 000 inimest ja sellel on eri riikides kokku umbes 500 filiaali. Yokohama rehvitehased asuvad Jaapanis, Hiinas, Venemaal, Tais, Brasiilias ja Indias, teadustöö keskused aga Jaapanis, Rootsis, Saksamaal, Hispaanias, Tais ja USAs.  

Lai valik ja nüüdisaegne tehnoloogia

Yokohama toodab kvaliteetseid premium-klassi rehve igat liiki sõiduautodele, mikrobussidele, veoautodele ja põllumajandustehnikale. Firma toodab rehve ka mitmesugustele tööstuslikele sõidukitele ja professionaalse motospordi tarbeks. Yokohama tarnib rehve paljudele maailma autotootjatele. Need on ka premium-klassi autode standardvarustuses, mis näitab rehvide kõrget kvaliteeti ja autotööstuse professionaalset hinnangut neile.

Tänu oma kõrgele kvaliteedile on Yokohama rehvid saavutanud tunnustuse kogu maailmas. Ettevõte panustab märkimisväärseid vahendeid teadusuuringutesse, tänu millele tullakse pidevalt välja uuendustega. Üks huvitavamaid Yokohama inseneride pakutavaid lahendusi on apelsinikooreõli kasutamine rehvide koostises.

Firma Yokohama on alati olnud rehvide tootmise valdkonna eestvedaja ja arendaja. Selle laborites ei uurita ainult mitmesuguseid kummisegusid. Teadlased töötavad välja ka täiesti uusi, nii rehvide tootmisel kui ka teistes valdkondades kasutatavaid materjale: metalle, plaste, mitmesuguseid kiude jne.

Yokohama sõiduautomudelite seeriad

ADVAN: loodud autospordi jaoks, väljaspool võistlusrada kasutatakse selle sarja rehve aga peamiselt võimsatel sport- ja luksusklassi autodel.

AVID: rehvid laiale sõitjate spektrile ja kõige erinevamateks igapäevasteks vajadusteks. Avid paistab silma energiatõhususe, madala mürataseme ja hea toimivusega ka suurel kiirusel sõites.

BLUEARTH: kerged ja aerodünaamiliselt tõhusad rehvid, mis on loodud eesmärgiga säästa kütust ja minimeerida keskkonnamõju. Eriti tõhusad märjal teekattel.

GEOLANDAR: hea läbivusega rehvid, mis sobivad rasketesse tingimustesse. Mõeldud maastikuautodele ja tarbesõidukitele sõitmiseks nii maanteel kui ka paikades, kus teed puuduvad.

ICEGUARD: talverehvid, mis paistavad silma hea toimivusega märjal ja lumisel teekattel, samuti suure kulumiskindlusega. Mõeldud sõidu- ja maastikuautodele.

PARADA: premium-klassi autodele mõeldud rehvid, millel on suurepärased omadused kiirendamisel ja pidurdamisel. Nende konstruktsioon muudab sõidu sujuvaks ja turvaliseks.

S.DRIVE: suverehvid, mis on mõeldud aktiivsetele ja innukatele sõitjatele. Loomisel on kasutatud autospordi võistlusrehvide tootmisel saadud kogemusi.

W.DRIVE: talverehvid, mille ülesanne on tagada tasakaalustatud toimivus mis tahes talvistes oludes – lumistel, märgadel ja jäätunud teedel.

Otsige lähimat rehvikeskust oma linnas!

Vaata ja vali Põhja-Euroopa suurimas rehvilaos hoitavad rehvid ning osta need mõnelt meie koostööpartnerilt! PKP on Sinu rehvide teejuht, mis annab võimaluse enne ostu sooritamist tutvuda maksimaalse lahenduste arvuga ning leida oma autole sobivad rehvid. Meie partnerite teenindustes ootab teid muljetavaldav tootevalik: enam kui 10 000 rehvi ja üle 300 erineva disainiga autovelje.