Goodyear uudis Skandinaaviale ja Baltikumile

Goodyear täiendab pakkumisvalikut naastudeta talverehvidega UltraGrip Ice 3. Need on spetsiaalselt välja töötatud Põhja- ja Baltimaade juhtide ainulaadsete nõuetele ning kuuluvad Goodyeari laiemasse talvemudelite valikusse.

 

Tarbijauuringu kohaselt on talverehvide valikul kõige olulisem kriteerium kõrge haarduvus, samuti rehvi kvaliteedile vastav hind. Seevastu naastudeta rehvide puhul on eriti hinnatud vaikus, hinna ja kvaliteedi suhe ning brändi usaldusväärsus.

Põhjamaade sõltumatu testimisasutuse UTAC (endise nimega Test World) hiljutises testis kinnitati, et võrreldes nelja kõrgema klassi konkurendiga, UltraGrip Ice 3-l kõige tõhusam haarduvus, lühim pidurdusteekond ja tõhusaim juhitavus jäistel ja lumistel teedel. Mitmete uuenduslike funktsioonidega seab Goodyear naastudeta rehvidele uued jõudluse etalonid.

 

Rehvid põhinevad uusimatel tehnoloogiatel, mis parandavad nende jõudlust. Eriomadused muudavad need ideaalseks erinevatele sõidukitele, sealhulgas võimsatele ja rasketele linnamaasturitele ning elektriautodele.